BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 10779484
nr 1077 9484
Ljuskrona
Venetiansk, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:06:22
150 kr
200 kr
400 kr